Psí tlapka

V dnešnom článku by som rada predstavila ďaľší super projekt na podporu opustených psíkov (ten predchádzajúci bol o kastračnom programe), pre inšpiráciu ako pomôcť útulku.

Čo je Psí tlapka?

Proaktívny ľudia z útulku v Skalici vymysleli vlastnú značku oblečenia pod názvom Psí tlapka, ktorého kúpov prispievate priamo ich útulku a psíkom v núdzi (prípadným kokrom v núdzi samozrejme tiež!).

Psi tlapkaZačali s najpopulárnejším odevom: tričkami, ktoré máte možnosť si objednať momentálne v troch vzoroch, v dámskej aj pánskej verzii.

Ich facebook stránka má momentálne počas tretieho mesiaca funkovania vyše 500 fanúšikov a prvé objednávky sú úspešne za nimi Kvôli zníženiu nákladov a teda zvýšeniu zisku pre útulok potrebujú nazbierať na objednávku minimálne 20 kusov.

Takže ak radi podporujete dobrú vec a netúžite robiť reklamu veľkým značkám za veľa peňazí, určite ich konaktujte, možno im do tej slávnej 20ky chýba práve tá Vaša objednávka

Sponzor mesiaca

Tričká Psí tlapka stoja podľa výberu podtisku. Je teda určená minimálna cena. Darovať môžete samozrejme aj viacej nezabudnite však uviesť presnú darovaciu sumu, aby podľa nej mohli verejne vyhlásiť meno Sponzora mesiaca.

  1.  typ potisku vydrží 15-20 opraní (máme oblečené na fotkách) – minimum 250kč/9euro
  2.  typ potisku je o niečo kvalitnejší (desiatky – stovku opraní) – minimum 330kč/12euro 

Ako objednávať oblečenie Psí tlapka?

Objednávky idú, aby sa predišlo zneužitiu, objednávky idú výhradne cez ich facebook a to cez email janak.mrc@gmail.com. 

Objednávky posielajte na email:
janak.mrc@gmail.com

Do predmetu emailu napíšte:
Psí Tlapka – objednávka

Do emailu vypíšte:
1. Meno a priezvisko
2. Mesto (pokiaľ bývate mimo Holíča / Skalica / Hodonín a nemožete si prísť pre tričko osobne, napíšte prosím adresu, kam Vám tričko zašleme poštou)
3. Typ produktu (tričko muž / tričko žena / tielko žena + číselné označenie vzoru podľa vzorkovníka 1. vzor 2. vzor alebo 3. vzor)
4. Počet kusov / veľkosť / suma, ktorou sa chystáte podporiť Útulok v Skalici výmenou za produkt / typ potlače na tričku (1. typ alebo 2. typ)
5. Poznámka: (podľa potreby pripíšte poznámku … napríklad v prípade, ak objednáva 1 osoba za viacero osob, tak ich mená a sumy, kterými prispeli)

Emailom Vám odpovieme ďalší postup vybavenia objednávky / sposob platby / doručenie objednávky.

Príklad objednávky:
Marcel Janovský
Hodonín (prídem pre tovar osobne do Hodonína / Holíča / Skalice)
Tričko muž 1. vzor
1ks / XL / 250kč (prípadne v €) / 1. typ potlače
Tielko žena 3. vzor
1ks / S / 330kč (prípadne v €) / 2. typ potlače
2ks / SX / 250kč + 250kč (prípadne v €) / 1. typ potlače
1ks / XL / 330kč (prípadne v €) / 2. typ potlače

 

Vtipné, jednoduché a užitočné, bodaj by takých projektov bolo viac! Útulok v Skalici, tvorcu odevov Psí tlapka, je možné nájsť online na slovenskej alebo nemeckej stránke.